Nicholas SparksI

Nicholas Charles Sparks

8,6
1 968 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Nicholas Sparks

Szukam książek podobnych w tematyce i stylu pisania do tych, które pisze N. Sparks. Tylko nie
Harlequiny. Niedługo zabieram się za "Marcowe fiołki" Sarah Jio. Moglibyście coś mi polecić??

Edi13

Może spróbuj coś Danielle Steel ja przeczytałam dopiero jej 4 książki w czym 1 nieprzypadła mi do gustu (duża dziewczynka") a 2 mi się podobały "Obietnica" i "Światło moich oczu"( jednak ta druga to biografia jej i jej syna który popełnił samobójstwo ) 4 nie pamiętam tytułu bo czytam bardzo dawno ale też była ok. Na początek polecam "obietnicę" jest krótka szybko się ją czyta ,ciekawa historia i ocenisz czy styl jej pisania Ci odpowiada. N.S to mój ulubiony pisarz potrafi swoimi opisami miasteczek i miejsc wprowadzić człowieka w błogi nastrój że aż chce się tam być, D.S nie przywiązuje tak bardzo uwagi do takich detali ale łączy ich to że ich styl jest prosty ale ładny.

antje92

Dzięki, rozważę Twoją propozycję:) To, co mi się podoba u Sparksa to właśnie styl pisania: nawet nie to co pisze, ale jak

Edi13

Myślę, że może Ci się również spodobać coś Jodi Picoult na przykład :)

lavender221

Dzięki:)

Edi13

Cecilia Ahern- P.S Kocham Cię,

Edi13

Spróbuj autora Guillaume Musso a nie spoczniesz dopóki nie przeczytasz wszystkiego co napisał ;)
Zacznij od 'Telefon od anioła'.
Pozdrawiam.

sikor2k

rowniez polecam :) Po przeczytaniu wszystkich ksiazek Sparksa zabralam sie za Musso i czesto zdazalo sie ze zalowalam, ze ksiazka musi sie skonczyc tak szybko :)

Edi13

Zdecydowanie Sarah Jio, oprócz tego Richard Pauls Evans, może jeszcze Sarah Addison Allen, ewentualnie Emily Giffin (polecam "Coś pożyczonego", "Coś niebieskiego", "Pewnego dnia").

martka368

Dzięki, na pewno przeczytam:)

Edi13

Cecilia Ahern - Zakochać się
Evans - Szukając Noel, Papierowe marzenia i Stokrotki w śniegu

Edi13

Jeszcze "Jillian Westfield wyszła za mąż" Allison Winn Scotch

renia00014

Pracuję w bibliotece.Uważam, że wszystkie propozycje są trafne. Dodałabym jeszcze książki Diane Camberlain i Santa Montefiore.

Edi13

Mi bardzo przypadły do gustu prawie wszystkie książki Diane Chamberlain, gorąco polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones