PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 078
ocen
7,5 10 1 235078
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

Ten film jest tak strasznie płytki, że brak mi słów, aby dobrze to opisać, jednak postaram się tego
dokonać. Motyw "dobrej dziewczynki" zakochanej w "złym chłopcu" w obliczu "sprzeciwu rodziny i
przeciwności losu" jest tak oklepany, że nie mogę się dziwić, że film ten nie pokazuje niczego
odkrywczego. Jednak te klasyczne chwyty na wyciskanie łez, to dramatyczne zakończenie i te
"nieprzewidywalne zwroty akcji" sprawiają, że zastanawiam się jak ktoś może się w tych
momentach wzruszać, skoro taniość tego filmu bije z każdej jego minuty. Widziałam go wielokrotnie
(niestety nasi nauczyciele z niewiadomych przyczyn włączali go na prawie każdym zastępstwie) i za
każdym razem coraz bardziej mnie dobija.

ocenił(a) film na 8
evilun_michaelis

A przeczytałaś książkę Sparks'a? Scenariusz do tego filmu powstał na podstawie powieści, nota bene okazał się być lepszy od oryginału. Rozumiem, że możesz mieć zastrzeżenia do scenariusz,a ale film/dzieło ocenia się(moim zdaniem) jako całość, a nie na zasadzie "nie podoba mi się w nim jeden element", albo "żaden zwrot akcji nie był dla mnie zaskoczeniem to dam 1". Uważam, że film zasługuje na wyższą ocenę, bo dając 1 zrównujesz go do najgorszych gniotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones