Cześć,
Szukam filmu, który widziałem kilka (może kilkanaście) lat temu w TV. Motyw był właściwie identyczny jak w tym filmie: bogaty typek coś narozrabiał w małym miasteczku (tam chyba jakoś autem się rozbił) i musiał odrabiać w ramach prac społecznych (chyba pomagał coś budować). Zakochuje się w miejscowej lasce i popada w konflikt z jej dotychczasowym chłopakiem i w ogóle miejscowi go nie lubią. Jednak przechodzi przemianę, w końcu główna bohaterka też go pokochuje, ale okazuje się, że jest chora. Pamiętam, że była podobna do Jennifer Connelly (do dzisiaj myślałem, że to ta aktorka tam grała, ale nie mogę znaleźć tego filmu w jej filmografii) oraz była tam jedna scena pod koniec filmu, że spotykają się jakoś w lesie i on ją zaczyna całować od nogi w górę :D A i jeszcze chyba już na sam koniec wyskrobują jakieś serduszko na ławce czy coś :)

tomashes

Miejsce na ziemi