PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 054
oceny
7,5 10 1 235054
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

Czytałam ją dosyć dawno więc szczegółów nie pamiętam, ale wydaje mi się, że scenariusz filmowy
chyba trochę odbiega od oryginału, aczkolwiek główny wątek zachowano. W każdym razie książka
naprawdę godna polecenia.

ocenił(a) film na 8
Marysia1407

Ja akurat książkę czytałam niedawno (tytuł "Jesienna miłość"), dużo wątków zostało zmienionych bądź dodanych w ekranizacji filmowej. Ogólny zarys fabuły się zgadza, ale w książce nie było np historii z obserwowaniem planet i komet, był za to bal, na który Landon zaprosił Jamie, przedstawienie szkolne, w którym brali udział też było zupełnie innej treści. No i sam początek filmu, w książce nie było incydentu ze skokiem do wody, do którego nakłonili pierwszoklasistę, paczka Landona. Można by wymieniać więcej szczegółów, zarówno książkę polecam jak i film... Aczkolwiek, film jest moim zdaniem o wiele lepszy, tak jak i inne ekranizacje na podstawie powieści Sparksa - jakoś lepiej przedstawiane są na ekranie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones