PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 078
ocen
7,5 10 1 235078
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

1/10

ocenił(a) film na 1

Totalne dno i wodorosty dla ludzi kochających telenowele brazylijskie

ocenił(a) film na 10
slayer6

Sam jestes dnem dzieciaku. Pewnie nie ogladales nawet tego filmu. .. moge sie zaloczyc ,ze jestes 10 letnim dzieckiem lub geyem .

ocenił(a) film na 8
Salvatore20

Gej by tak nie napisał, oni mają uczucia. :)

ocenił(a) film na 10
dancewithangel

Masz racje... nie wiem dlaczego tak napisalem. Ale nie zmienia to faktu,ze jest jeszcze dzieckiem ,ktory w szkole ma przyrode....
To jest piekny film... piekna milosc,dziewczyna. Pozdrawiam wszystkich facetow ktorzy sie poplakali przy tym filmie ,bo to nie wstyd.!!!
Jestem ciekaw czy istnieje taka dziewczyna jak w tym filmie.... nie jest piekna,ale ma piekna dusze. .. co pkazuje,ze wyglad nie jest najwazniejszy.
Chcialbym kiedys przezyc taka milosc!!! Milosc to jest najpiekniejsze co moze byc!!!!!

Salvatore20

gość o ksywce slayer na pewno jest zbyt mhroczny na ten film.
a nie jest zbyt mhroczny na titanica, dziwne...

ocenił(a) film na 1
Fornettka

Bo Titanic to jest piękny film o miłości a nie te marne popłuczyny popatrzcie obiektywnie w ogóle jakie tam dialogi sa iście wyjęte z telenoweli brazylijskiej nie rozumiałem i nie zrozumiem zachwytów nad tym filmem.

Salvatore20

no nie..., aż tak nie osądzaj...

ocenił(a) film na 1
slayer6

Wreszcie ktoś się poznał na tym gniocie...
Pamiętam jak na zastępstwie w szkole, jeszcze w gimnazjum, puścili nam to badziewie. Dziewczyny faktycznie sikały z podniecenia na widok tego młodego gościa o masywnej szczęce. Cytuję pewną nimfę z mojej klasy: "dzisiaj takich synków już ni ma". Na moją kontrę: "Jakich? narażających kolegów na kalectwo i wstydzących się przyjaciółek" zamilkła.
Film rozdęty do granic miłosnymi banałami, reżyser jak herszt stoi na baczność z rozkazem w stronę widza: TERAZ PŁACZ!!! Mnie jedynie mdliło od tej opery.
Przełknąć to mogą jedynie dziewczyny i geje.

ocenił(a) film na 1
mpannek

Co za zbieg okoliczności mi ja ten film pierwszy raz tez oglądałem w szkole w liceum masakra to była ten film to totalne dno, co druga telenowela brazylijska ma podobny scenariusz i te debilne dialogi np jej ojca masakra totalna

slayer6

Gniot gniotów...

ocenił(a) film na 10
slayer6

dzieciak który nie zna sie na filmach.hehehe

ocenił(a) film na 1
Sol1987

Dzieciakiem to może ty jesteś ja niestety już panem dobiegającym 30 wiec chybiony argument a ten film to dno i wodorosty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones