PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849788}

Furiosa: Saga Mad Max

Furiosa: A Mad Max Saga
6,1 3 887
ocen
6,1 10 1 3887
6,4 24
oceny krytyków
Furiosa: Saga Mad Max
powrót do forum filmu Furiosa: Saga Mad Max

A gdzie T.Hardy ja sie pytam???? miał zagrać w tym filmie. Wrrrrrr

adamleeds1

Niby kiedy padła taka informacja i kogo według Ciebie miałby zagrać?

adamleeds1

Hardy w nowych MM gra tytułowego Maxa, a tę postać Furiosa spotyka dopiero w trakcie ucieczki z Cytadeli. Byłoby to co najmniej dziwne, gdyby Max pojawił się wcześniej w jej życiu.

ocenił(a) film na 10
adamleeds1

To nie jest Mad Max. To Furiosa. I Max, a w zasadzie Tom Hardy sam jest sobie winny. Zagrał bez serca, jest apatyczny, bierny, wycofany (nic dziwnego, że na plakacie widnieje w kagańcu, na smyczy Furiosy), tymczasem Szarlisss trzymała ten film za pysk i nie pozwoliła go sobie odebrać, widząc jak blado wypada tytułowy bohater, sama eksplodowała supernową. I zatryumfowała (z jego udziałem i pomocą:)

AutorAutor

Tom Hardy przy Melu Gibsonie niestety wygląda jak ubogi krewny

ocenił(a) film na 10
amp_litude

Niestety.

AutorAutor

Nie wiem jakie ty tam plakaty u siebie miałeś, ale ja nie pamietam takiego na którym Max jest "na smyczy Furiosy". Co do tego że bohaterka grana przez Charlize była ciekawsza niż tytułowy Max zgodzę się, ale tylko dlatego, że po prostu jej postać była lepiej napisana i pozwoliła Theron rozłożyć skrzydła, natomiast Hardy najzwyczajniej takiej możliwości nie dostał, bo jego postać została ściśle określona przez taki a nie inny scenariusz.

AutorAutor

Sytuacja była gorsza. Miał spiny z Therone i to chyba potem sam trochę przyznał, że z jego winy. Charlize Therone, zawsze była przygotowana i punktualna, a on nigdy. Potem sam ponoć w jakimś wywiadzie przyznał, że "Charlize Therone powinna dać lepszego partnera w tym filmie".

sontagwoj

Tyle ze popatrz na czas co on tam miał zagrać? 3 kwikniecia jeden tekst i jeden wyraz twarzy - jak dla aktora to niewiele - wytnij Hardego z filmu nic sie nie dzieje - wiec uważam że Hardy już nie wróci do Mad Maxa po co?

adamleeds1

Kazdy Hardy lepszy niż Hemsworthy!

ocenił(a) film na 6
adamleeds1

była jedna scena gdzie widać Mad Maxa i może to był Hardy :D

ocenił(a) film na 7
___PREDATOR___

To Jacob Tomuri, kaskader grający Maxa w Fury Road.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones